Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- WORKING'!!Rated ★ 4.0
- The Future DiaryRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
AnotherRated ★ 4.0- TobotRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 4.0
- DURARARA!! x 2 (Ten)Rated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5- DURARARA!! x 2 (Shou)Rated ★ 4.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.5