Movies
Ratings
35
Star TrekRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0- The Penguins Of Madagascar: Dr. Blowhole's RevengeRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0