Movies
Ratings
84
The Classified FileRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0