Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0