Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 3.0
TrainspottingRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5