Movies
Ratings
364
Miracle on 34th StreetRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
JulesRated ★ 2.5
Lost in TranslationRated ★ 1.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 1.0
CasinoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.5