Series
Ratings
48
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Young Sheldon Season 6Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5