Titles you rated
The Best OfferRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0