Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Hotel ArtemisRated ★ 2.0