Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Transformers OneRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.0
The SiegeRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Boiling PointRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Sweet BeanRated ★ 3.0