Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
ObliteratedRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
House of NinjasRated ★ 2.5
JigsawRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
One of Us Is Lying Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0