Movies
Ratings
132
The ExpendablesRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Eye For An EyeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0