Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
GhostRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0