Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.5
Silver SpoonRated ★ 3.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 3.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0