Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0