Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5