Movies
Ratings
21
The EqualizerRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.5
Love 911Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 0.5
Radio StarRated ★ 0.5
CubeRated ★ 1.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 1.0