Movies
Ratings
541
A Star Is BornRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
Glory RoadRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5