Series
Ratings
34
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The Pillars of the EarthRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5
JinRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SmallvilleRated ★ 1.0
AliceRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5- New my fair PrincessRated ★ 0.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.5
Vampire IdolRated ★ 0.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Romantic PrincessRated ★ 1.0