Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
The PlotRated ★ 3.5
The MoonRated ★ 2.5
The Colors WithinRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Instant FamilyRated ★ 4.0