Series
Ratings
108
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.5
AliceRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 4.0
Twentysomethings: AustinRated ★ 3.5
Futurama Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0