Movies
Ratings
139
Ode to My FatherRated ★ 5.0
RansomRated ★ 2.5
French KissRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 2.0
The GuardianRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
General's SonRated ★ 2.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.5
Mirror MirrorRated ★ 4.5
Just Friends?Rated ★ 0.5
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.5
JuniorRated ★ 3.0
BeanRated ★ 2.5
SopyonjeRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5