Titles you rated
Space SweepersRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0