Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 2.5
The MasterRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
HeimaRated ★ 4.0
11:14Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0