Movies
Ratings
698
Gladiator IIRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5