Titles you rated
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
One and OnlyRated ★ 5.0
Rebirth For YouRated ★ 3.0
The Sleepless PrincessRated ★ 4.0
The Promise of Chang’anRated ★ 3.5
Miss the DragonRated ★ 5.0
WANG ZhaojunRated ★ 2.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 5.0
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 5.0
Winner(s)Rated ★ 5.0
My Teenage GirlRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
ShortRated ★ 3.5
The Journey of FlowerRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Beauty's Rival in PalaceRated ★ 4.5
Go Princess GoRated ★ 3.0
Scarlet Heart 2Rated ★ 2.5
The Empress of ChinaRated ★ 4.0