Movies
Ratings
772
Primal FearRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 2.5
The Pirates! In an Adventure with Scientists!Rated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0