Movies
Ratings
396
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
InsaneRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5