Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0