Movies
Ratings
756
UsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
RestrepoRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5