Movies
Ratings
506
Zootopia 2Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5