Titles you rated
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Lessons In ChemistryRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
BansheeRated ★ 4.0- BansheeRated ★ 4.0
- BansheeRated ★ 4.5
BansheeRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 4.0
MaidsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5