Movies
Ratings
268
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Superhero MovieRated ★ 1.5
Hansel & GretelRated ★ 2.5
RangoRated ★ 2.5
Sky HighRated ★ 3.0
HugoRated ★ 4.5
Born To SingRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.5
CrossingRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0