Titles you rated
Blue TowerRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5