Titles you rated
Glass SlippersRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Ordinary LoveRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 2.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 0.5
Royal FamilyRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 1.5