Movies
Ratings
643
The Last AirbenderRated ★ 1.5
The InternRated ★ 4.0- The JonesesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Samurai CatRated ★ 2.5
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
The SalvationRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.0