Titles you rated
Il MareRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.5