Titles you rated
EquilibriumRated ★ 4.0
Space CowboysRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
The FanRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The MissionRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
RushRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.5
Lethal Weapon 2Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5