Titles you rated
Shin DonRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 1.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0