Movies
Ratings
31
New WorldRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0
CrankRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0