Titles you rated
Master of StudyRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Weakest BeastRated ★ 4.5
Lily FeverRated ★ 3.5
Rain or ShineRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 3.5
Game Development GirlsRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 2.0
Real MenRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 1.5