Movies
Ratings
482
The HandmaidenRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Trolls World TourRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 2.5
The MechanicRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0