Series
Ratings
27
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 매직 쿵! 르네상스Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0