Movies
Ratings
95
The OutlawsRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 1.5
MossRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0