Titles you rated
- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
Delicious ProposalRated ★ 3.0- One of A PairRated ★ 3.5
- Daddy FishRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 1.5
Which Star Are You From?Rated ★ 2.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- Galaxy Express 999Rated ★ 2.5
Love in Your BosomRated ★ 3.0- Mr. QRated ★ 3.0
- Late BlossomRated ★ 3.5
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- JealousyRated ★ 1.5
- TruthRated ★ 2.5
Six SiblingsRated ★ 3.0- My Love PatzziRated ★ 2.5
LoversRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Mrs. PepperpotRated ★ 2.5