Movies
Ratings
34
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 1.0