Movies
Ratings
1095
BrothersRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5