Series
Ratings
26
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
GoedamRated ★ 1.0
DorohedoroRated ★ 4.0