Titles you rated
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0