Movies
Ratings
208
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 0.5
ArrivalRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 2.5
21Rated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0